Nový rok so sebou prináša aj nové zľavy, ktoré sa vzťahujú na regionálnu zľavovú kartu Horehronie Card, ktorá svojim držiteľom poskytuje množstvo benefitov počas celého roka, s ohľadom na zimnú i letnú sezónu v regióne Horehronie.

Zľavová karta je platná 365 dní od jej zakúpenia. Všetci záujemcovia si ju môžu zakúpiť za zvýhodnenú cenu 3 eurá v Infocentre vo zvonici, TIC Dolné Horehronie v Brusne, TIC Horehronie v Bystrej, ako aj vo vybraných členských zariadeniach. Kartu si je možné zaregistrovať aj online na www.card.horehronie.sk, kde sa nachádzajú aj všetky potrebné informácie.

 

Tie najlepšie regionálne zľavy, ktoré sa oplatí využiť

 

Horehronie Card svojim majiteľom umožňuje bezplatnú, ekologickú a bezpečnú prepravu, a to ako v zimnej sezóne priamo na lyžiarske svahy či bežecké trate Skibusom, tak aj v letnej sezóne Tourbusom za nezabudnuteľnými zážitkami, ktoré rozhodne treba zažiť.

Karta totiž umožňuje nielen bezplatnú jazdu skibusmi, ale aj lákavé zľavy na celodenný skipass v  profesionálne upravených lyžiarskych strediskách, na wellness a relax služby v top wellness centrách, gastrozážitky, atrakcie, ako aj na nákup regionálnych produktov.

 

V lyžiarskych strediskách  SKI Tále, Ski Telgárt, Ski Polomka Búčnik a Ski Čierny Balog sa na regionálnu zľavovú kartu vzťahuje 15 % zľava a v stredisku Mýto Ski & Bike centrum opäť 10 % zľava na celodenný skipass. Rovnako si je možné 15 % zľavu uplatniť na wellnes a relax služby vo Wellness & SPA centre Hotela Bystrá, Wellness centre Hotela Srdiečko a v Apartmens Club Telgárt. Naopak v Nature wellness centre Hotela Partizán a Wellness centre Hotela Stupka platí 10 % zľava.

Regionálne produkty s označením Regionálny produkt Horehronie, si záujemcovia môžu rovnako zakúpiť s 15 % zľavou len vďaka karte plnej benefitov, a to prostredníctvom eshopu na eshop.horehronie.sk alebo osobne v Invocentre vo Zvonici so sídlom v Mestskej veži.

Dych berúce výhľady sa náruživým cyklistom naskytnú zo sedla terénnej elektrokolobežky značky Hugo Bike Sunny X z požičovne v TIC Dolné Horehronie v Brusne s 20 % zľavou a naopak s 10 % zľavou z ostatných e-bikových požičovní v regióne. Dobrodružnú jazdu na Horehronských cyklodrezinách opäť zažijú z hutníckej obce Hronec s 10 % zľavou. Rezervácia na cyklo.horehronie.sk

Z atrakcií a zábavy môžu záujemcovia využiť šantenie v zábavnom parku Bounce park Banská Bystrica s 15 % zľavou alebo v Bike Park Mýto s 10 % zľavou na atrakcie. Jedno z najväčších múzeí športových a exotických áut v Strednej Európe - Double Red Cars Museum v Brezne môžu navštíviť s 10 % zľavou. Naopak ak patríte medzi vlakových nadšencov, nostalgickú jazdu Čiernohronskou železnicou, si môžete užiť tiež so zľavou, pričom sa im odpočíta 1 euro z ceny lístka.

Všetci gurmáni svojim chuťovým pohárikom zaiste ulahodia počas konzumácie tradičnej i modernej gastronómie s 10 % zľavou, a to v stravovacích zariadeniach Tálska Bašta pri Hoteli Partizán, Reštaurácia pod svahom v Mýto Ski & Bike centre, Penzióne Bučník v obci Polomka a v  Red Horse Restaurant.

Región Horehronie, raj v Nízkych Tatrách, je ako stvorený pre aktívne vyžitie i dokonalý relax počas celého roka so všetkým, čo k tomu patrí, a preto viac neváhajte a užívajte si ho už teraz ešte výhodnejšie so zľavovou kartou Horehronie Card, s ktorou šetríte životné prostredie i svoju peňaženku!  

 

2024_02_12_TS_Horehronie_card_1
2024_02_12_TS_Horehronie_card_2
2024_02_12_TS_Horehronie_card_3
2024_02_12_TS_Horehronie_card_4
2024_02_12_TS_Horehronie_card_5
2024_02_12_TS_Horehronie_card_6
2024_02_12_TS_Horehronie_card_7
2024_02_12_TS_Horehronie_card_8