Bike park myto

BIKE PARK Mýto

O BIKEPARKU

Víta vás MÝTO SKI & BIKE, miesto, kde sa spája pôvab prírody s nekonečnou zábavou pre celú rodinu. Naše stredisko ponúka jedinečný bike park pre adrenalínových nadšencov, detské bike trasy pre malých dobrodruhov a kopu rodinných atrakcií na kopci zábavy. 

Si úplný začiatočník alebo freerider a downhiller? Čokoľvek očakávaš, splníme tvoj sen o perfektom zjazdovom bicyklovaní. Nezáleží na tom, koľko máš rokov! Pripravili sme trate s rôznou obtiažnosťou pre všetky vekové kategórie.

Spolu s bicyklom sa vyvezieš na 4-sedačkovej lanovke na štart. Okrem zjazdových tratí je v stredisku k dispozícii požičovňa bicyklov a E-bikov, požičovňa cyklo príslušenstva a servis.

Po perfektnom výkone určite vyhladneš, kalórie môžeš doplniť v reštaurácii s terasou. Môžeš sa kochať pohľadom na zdolanú trať a cítiť sa ako víťaz.

TRATE

Downhill

Náročný trail pre skúsených jazdcov. Obsahuje klopené zákruty, odklonené zákruty, skoky, zmiešaný povrch, prejazdy lesným porastom.

Prevýšenie: 308 m Dĺžka: 1,5 km

Freeride A

Strednenáročný trail. Obsahuje klopené zákruty, skoky lavicovitého typu, mechanicky upravený povrch, nespevnený povrch, prejazdy lesným porastom.

Prevýšenie: 311 m Dĺžka: 1,3 km

Freeride B

Strednenáročný trail. Obsahuje klopené zákruty, skoky lavicovitého typu, mechanicky upravený povrch, nespevnený povrch, prejazdy lesným porastom.

Prevýšenie: 298 m Dĺžka: 1,4 km

Family

Nenáročný trail bez skokov a prekážok. Obsahuje prírodné nerovnosti, mechanicky upravený povrch a trávnatý povrch.

Prevýšenie: 294 m Dĺžka: 2,2 km

PUMPTRACK

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností všetkých jazdcov na bicykloch. Jazdí sa prevažne bez pedálovania tzv. pumpovaním.

Dĺžka: 1 km

Kids skill trail

Dráha s upraveným povrchom pre zdokonaľovanie zručností malých jazdcov na bicykloch.

Dĺžka: 500 m

ATRAKCIE

Jazda na buginách, maxi trampolína, vodná hmla, skákací kopec, summer tubing a pump track a mnoho iného.

POŽIČOVŇA BICYKLOV

Priamo v stredisku je k dispozícii požičovňa bicyklov a príslušenstva na zjazd. Vybrať si môžete z 10 bicyklov značky CTM. Pre deti máme pripravených 10 detských bikov. Nutnosťou sú chrániče a helmy, bez ktorých nie je povolený vstup na trať. Prvoradou je bezpečnosť, preto odporúčame zapožičanie kompletného bezpečnostného setu.

V prípade poruchy Vášho bicykla sa nemusíte báť. V MÝTO SKI & BIKE funguje servis, kde sú k dispozícii základné komponenty pre opravu Vášho biku.