Hotel Partizán

Hotel Bystrá

Hotel Bystrá *** je situovaný na začiatku atraktívneho turistického strediska Národný park Nízke Tatry v pokojnom a nádhernom prostredí Bystrianskej doliny. Táto oblasť je často označovaná ako južná strana Chopku. Ponukou a rozsahom služieb uspokojíme požiadavky aj náročnejších klientov.

Hotel

Hotel Bystrá
Hotel Bystrá je zameraný ponuku wellness a relaxačných služieb pre rodiny s deťmi, páry, jednotlivcov, ako aj pre skupinové a firemné pobyty počas celého roka. Priestranné izby s nádhernou scenériou a výhľadom na Nízke Tatry sú zárukou potrebného komfortu.

Gastronómia

Hotel Partizan Gastronomia

K dobrej dovolenke patrí aj kvalitná strava. Reštaurácia a zimná záhrada ulahodia všetkým milovníkom dobrého jedla. Popri tradičných slovenských jedlách ponúkame aj lahôdky pripravované naším šéfkuchárom. Naše bary (wellness, kongres a lobby) ponúkajú tekuté osvieženie.

Hotel Bystrá si zamilujete aj vďaka tradičnej slovenskej kuchyni, či gurmánskym lahôdkam  šéfkuchára.

WELLNESS Bystrá

NATURE WELLNESS CENTER

Zabudnite na stres a objavte skvelý relax v srdci Nízkych Tatier ešte dnes.

Milovníci vody, saunovania a masáží si prídu na svoje bez ohľadu na ročné obdobie a počasie. V našom wellness je vždy príjemne. Veľkorysá rozloha 2000 m² a pestrá ponuka služieb sú lákadlom pre všetkých návštevníkov. Kto chce, môže tu relaxovať aj celý deň.

Oddýchnuť si môžete vo vodnom a saunovom svete wellness. Vo vodnom svete nájdete veľký a detský bazén, masážne trysky, sprchy či lehátka, ale aj vírivku či bazén s proti prúdom. V saunovom svete na Vás zasa čakajú rôzne druhy sáun a ochladzovacích kúpeľov. Súčasťou wellness centra sú aj oddychové zóny, kde môžete po kúpaní či saunovaní príjemne zrelaxovať.
Svoj pobyt v Hoteli Bystrá*** si môžete spríjemniť tiež vďaka ponuke skvelých masáží, zábalov a procedúr v rámci hotelového wellness centra.

Ponúkame:

  • Vodný svet
  • Saunový svet
  • Masáže
  • Špeciálne procedúry

Ďalšie v kategórií