Villa Ďumbierka

Villa Ďumbierka

UBYTOVANIE A GASTRONÓMIA

Villa Ďumbierka sa nachádza v Mýte pod Ďumbierom a svojim hosťom ponúka komfortné, útulne a moderne vybavené ubytovanie. Ubytovať sa môžete v izbách alebo apartmánoch. V ubytovacích jednotkách je k dispozícii rýchlovarná kanvica. Súčasťou každej izby je šatníková skriňa, TV s plochou obrazovkou a súkromná kúpeľňa.

Vila Ďumbierka tiež ponúka bar, spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Za príplatok je možné zabezpečiť súkromné parkovanie.

K ubytovaniu si môžete objednať aj raňajky, ktoré sú pre Vás k dispozícii formou bufetu. Vychutnať si tiež môžete výborné pivo, ktoré vyrábajú majitelia villy v lokálnom Pivovare Ďumbier.

 

E-BIKE POŽIČOVŇA

Ubytovaným hosťom je tiež k dispozícii požičovňa e-bokov. Počas letných prázdnin, jesene ale i na snehu tak môžete spoznávať Horehronie a Nízke Tatry aj zo sedla crossových ebajkov s výkonnými pomocnými motormi alebo najzábavnejších fat-bikeov na trhu MATE schopných jazdiť na elektrinu aj bez pedálovania.

 

OUTDOOROVÝ WELLNESS

Villa Ďumbierka Vám ponúkne okrem komfortného ubytovania, výbornej gastronómie, piva z vlastnej dielne či dobrodružstve na e-biku aj možnosť oddýchnuť si v malom vonkajšom wellness. Hoci je wellness menší, je ideálny pre zrelaxovanie v súkromí v rámci ubytovacieho komplexu. Svojou kapacitou je vhodný pre privátny oddych v skupinke maximálne ôsmich ľudí.

Vonkajšie wellness môžete plne využiť tak v lete, ako aj v zime, keďže sa v ňom okrem vyhrievanej kade nachádza aj ochladzovacia. Zároveň do vybavenia wellness „kútika“ patrí aj sauna, kde si po náročnom dni či športovom výkone Vaše telo dokonale oddýchne. Po saunovaní sa môžete osprchovať vo vonkajšej sprche a dopriať si ešte ďalšie chvíle oddychu v záhrade.

 

Ďalšie v kategórií