Ubytovanie ,,U Deda a Starkej

Ubytovanie ,,U Deda a Starkej"

Toto krásne ubytovanie leží v Čiernom Balogu a vzniklo spojením sna, ktorý sa časom premenil na cieľ a dnes na realitu. Dedo celý život organizoval množstvo posedení s priateľmi. Vždy za účelom, aby sa u nás dobre cítili, bolo im príjemne a hlavne sa všetci spolu stretli. Dedove guláše, kolená, rebrá, jahňacinka, prasiatka a Starkyne halušky, buchty, langoše, hríbovica a malinový lekvár vždy vyčarili úsmev na tvári našim hosťom a radi sa k nám vracajú. Dnes, keď sa vek Deda a Starkej (tak ich volajú naše deti) blíži k dôchodku, sme sa rozhodli ich pohostinnosť dopriať aj iným a pomôcť im tento sen naplniť.

Ubytovanie je ideálne pre viacero rodín alebo partiu kamarátov. Disponuje 4 apartmánmi s vlastnými kúpeľňami, veľkou spoločenskou miestnosťou s krbom a plne vybavenou kuchyňou. 4. apartmán má aj samostatný vchod, vlastnú menšiu kuchynku a vlastnú kúpeľňu. Je možné ho prenajať aj samostatne. V celom objekte je pre Vás k dispozícií WiFi pripojenie na internet a parkovanie je zabezpečené pri objekte. Možnosť využitia rekreačných poukazov.

Dom je postavený z kvalitných materiálov. V lete je v ňom úžasná teplota bez použitia klimatizácie a v zime dobre izoluje. V prípade nepriaznivého počasia vám chvíle a pohodu spríjemní krb a množstvo spoločenských hier. Letné chvíle je možné tráviť na veľkom uzavretom dvore s altánkom, v ktorom sa nachádza pec na kotlík a gril. Dvor taktiež disponuje veľkou trávnatou plochou na hranie hier. Zrelaxovať sa môžete buď v kúpacej kade s vírivkou alebo v saune.  V lete je k dispozícií aj detský bazénik. V pešej dostupnosti sa nachádza Seven bar s milou obsluhou, dobrým pivom, biliardovým stolom, šmýkačkami a hojdačkami pre deti. Neďaleko sa taktiež nachádza väčšie detské ihrisko aj s tenisovým kurtom.

Apartmán 1: 1 x manželská posteľ s prístelkou - pohodlným výsuvným lôžkom,

Apartmán 2: 1 x manželská posteľ, 1 x jednolôžková posteľ a 3 prístelky – výsuvné lôžka,

Apartmán 3: s dvoma spálňami s manželskými posteľami a v jednej z nich sa nachádzajú 2 prístelky - taktiež výsuvné lôžka.

Apartmán 4: spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatnou posteľou, s obývačkou a s kuchyňou.

Každý apartmán má kúpeľňu vybavenú sprchovacím kútom, umývadlom a toaletou. Apartmán 1 má aj vaňu.

 

U Deda a Starkej

Zadná 698/7

976 52 Čierny Balog

Mobil Marek:+421917659139

Mobil Mária:+421917886373

Ďalšie v kategórií