Stodola Pohanské

Stodola Pohanské

Nádherné scenérie Nízkych Tatier a novučičké priestory Stodoly Pohanské zaručujú jedinečnú atmosféru, ktorá dodá punc Vášmu dňu. S prenájmom našich priestorov si neprenajímate len budovu, prenajímate si priestor, ktorý dýcha, prenajímate si emócie a chvíle, na ktoré nebudete chcieť zabudnúť. Veríme, že Vaše srdce pookreje pri pohľade výsledkom, ktorý dosiahneme spojením Vašich predstáv a našej realizácie. Pre nás je Vaša spokojnosť prioritou.

ZORGANIZUJEME TIEŽ

Teambuilding

Rozmýšľate nad zefektívnením práce a utužením vzťahov Vašich zamestnancov? Chcete si vybudovať lepšie vzťahy s Vašimi obchodnými partnermi? Náš skúsený tím ľudí Vám zabezpečí teambuilding, na ktorý len tak ľahko nezabudnú. 

Kurzy, školenia

Priestory Stodoly Pohanské sú vhodné aj na rôzne firemné prezentácie, školenia či kurzy. Samozrejmosťou je kompletné technické vybavenie potrebné na Váš kurz, školenie, worshop a podobne.

Rodinné oslavy

Oslavujete krásne jubileum alebo inú významnú udalosť vo vašom živote. Využite naše nové priestory na Vašu rodinnú oslavu a strávte príjemné chvíle na Pohanskom.

Ďalšie v kategórií