Rozprávková hájenka

Rozprávková Hájenka

Ukrytá v romantickom prostredí na okraji lesa v obci Mýto pod Ďumbierom

Rozprávková HÁJENKA v Nízkych Tatrách  je Vám celoročne k dispozícii s maximálnou kapacitou 16 osôb. Objekt je vhodný pre rodiny s deťmi, partiu blízkych priateľov či kolegov alebo 2 – 4 páriky, ktoré hľadajú únik do prírody, avšak majú radi pohodlie a vysoký štandard ubytovania. Chata sa prenajíma ako celok a je rozdelená na dva apartmány. Každý apartmán má vlastný, plne vybavený kuchynský kút, v ktorom si Vaše obľúbené jedlá a nápoje pripravíte za pomoci keramickej varnej dosky, elektrickej rúry, rýchlovarnej kanvice, mikrovlnnej rúry a chladničky. Vo vybavení kuchyne nechýba ani umývačka riadu, kuchynské pomôcky a riady.

Kuchyňa

Rozprávková hájenka

Každý apartmán má vlastný, plne vybavený kuchynský kút, v ktorom si Vaše obľúbené jedlá a nápoje pripravíte za pomoci keramickej varnej dosky, elektrickej rúry, rýchlovarnej kanvice, mikrovlnnej rúry a chladničky. Vo vybavení kuchyne nechýba ani umývačka riadu, kuchynské pomôcky a riady.

Exteriér

Rozprávková hájenka

Rozprávková Hájenka sa rozprestiera na nádhernom trávnatom pozemku, súčasťou ktorého je rozsiahli altánok so stavaným grilom, stolom a lavičkami. Hneď veľa altánku sa nachádza sauna, ako aj horúca kaďa, v ktorých môžete počas svojho pobytu zrelaxovať a vyčistiť si hlavu od každodenných starostí. Na pozemku sa rovnako nachádzajú detské preliezky, ktoré určite neuniknú detskému pohľadu.

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť

Vkusné jedálenské posedenie spája otvorený priestor s oddychovou zónou. V obývačke je umiestnený pohodlný gauč a smart televízor s káblovou televíziou a pripojením na internet. O pohodovú atmosféru sa počas mrazivých dní postará teplo sálajúce z krbovej pece. 

Ubytovanie

wellness

Nočná časť oboch apartmánov je zložená z dvoch 4-lôžkových spální, pričom v každej sa nachádza manželská posteľ a samostatné lôžko s výsuvným lôžkom. Pre dobrodruhov sa nájde ešte ďalšie miesto na spanie na rozkladacom gauči v obývačke. Súčasťou každého apartmánu je taktiež moderná kúpeľňa s bielou sanitou a sprchovacím kútom. Samozrejmosťou sú mäkučké uteráky a základné hygienické potreby.

Ďalšie v kategórií