Putovanie Zbojníckou magistrálou

Putovanie Zbojníckou magistrálou

Ak chcete spoznať krásy národného parku Muránska planina netradične, sú tu pre vás huculské kone, na ktorých môžete putovať celý deň či dva.

Jazdenie je vhodné pre všetkých neskúsených jazdcov a rovnako i úplných nováčikov. Vyškolený sprievodca vás priučí ako správne jazdiť a ako vhodne sa správať pri vašom spoločníkovi. Na vás záleží, aké dlhé a náročné putovanie si zvolíte. Pri trojhodinovom alebo viac dňovom putovaní je nocľah a strava zabezpečená v prestupných staniciach na Gazdovskom dvore, v sedle Chlipavica, v sedle Burda a na Prednej hore.

Pre rodiny s deťmi je rovnako pripravený konský záprah, ktorým sa môžete vybrať na dobrodružnú jazdu planinou.

Potrebné je objednanie v predstihu, minimálne týždeň až dva pred samotným putovaním, rovnako odporúčame zvážiť i vaše jazdecké schopnosti a po dohode s vami vytvoríme ideálnu trasu ušitú „na mieru“.

Ak máte záujem o toto netradičné putovanie v sedle hucula, kontaktujte poverených na e-mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript., prípadne na telefónnom čísle +421 911 018 810.