Regionálny produkt Horehronie

Regionálny produkt Horehronie

Značka Regionálny produkt Horehronie  je značka kvality, ktorá sa používa na  označenie výrobkov, produktov a služieb s pôvodom v regióne Horehronie.

PESTOVANIE LOKÁLNYCH RASTLÍN

Z lásky k prírode zrodené

Learn More

Úcta, pokora a vďaka za krásu, čo príroda vytvára na potešenie nášho oka i srdca v každom ročnom období. Tieto hodnoty zlákali mladé nežné pohlavie k vytvoreniu kvetinovej farmy v nízkotatranskom prostredí, konkrétne v horehronskej obci zvanej Michalová. Na tunajších rozsiahlych poliach Adriana Erčeyová pestuje sezónne kvety, odrody ktorých obľubujú podhorské podmienky, príznačné dlhými zimami a naopak krátkymi letami.

Každé semienko či cibuľka je s láskou do zeme vkladané, starostlivo opatrované, ručne trhané a citlivo aranžované v súlade s potrebou a prianím zákazníkov. V každej rastline sa tak odzrkadľuje pracovitosť ľudských rúk.

Svojou floralistickou tvorbou umocňuje lásku k vlastnoručne vypestovaným kvetom, a to tvorením kytíc, aranžmánov, sezónnych vencov či kvetinových výzdob s ohľadom na ekologickosť. Výsledky jej práce nájdete pod označením ,,prírodne“.

facebook.com/prirodne.kvety

Aktivita realizovaná s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky a Banskobystrického samosprávneho kraja.