Nenechajme si vziať kúzlo obdariť a byť obdarení

Hoci sme sa počas roka 2020 museli kvôli korone vzdať bežných maličkostí, kúzlo obdariť a byť obdarení si vziať nenechajme. Pripravili sme si pre vás nové darčekové krabičky, ktorých súčasťou sú, okrem iného, jedinečné regionálne produkty remeselných výrobcov z Horehronia.
Pomoc, ktorú môžete v týchto časoch preukázať nie je samozrejmosťou. Ak sa rozhodnete región Horehronie a jeho lokálnych výrobcov podporiť týmto spôsobom, svoje balíčky môžete objednávať na telefónnom čísle +421 903 513 535, prostredníctvom správ na našich sociálnych sieťach Instagrame a Facebooku a cez eshop.horehronie.sk.

Darčekové krabičky vieme pripraviť podľa vašich predstáv pre blízkych priateľov, rodinných známych, pre deti a vaše polovičky. Na narodeniny, meniny alebo „len tak“ z lásky pre zamilovaných, za vďaku a starostlivosť pre vašich najbližších.

Pokiaľ chcete svojich blízkych obdariť týmito jedinečnými darčekovými krabičkami, svoje predstavy o ich obsahoch, ktoré môžete obohatiť i vlastným textom a venovaním, neváhajte objednávať prostredníctvom našich sociálnych sietí alebo cez eshop.horehronie.sk. Nezabúdajte rovnako i na krabičky, ktoré vám vieme priniesť na požiadanie priamo k vám domov. Ďakujeme za vašu priazeň!

1
2
3
4