Kúria na Táloch

Kúria na Táloch

Kúria na Táloch, ktorá sa stane na chvíľu vaším prechodným domovom, sa nachádza v atraktívnom turistickom stredisku Národný park Nízke Tatry, konkrétne v Bystrianskej doline. Novopostavená koliba je tak blízko prírodných pokladov v okolí, že priamo od nej vedú jednotlivé turistické chodníky. 

Reštaurácia v tejto budove zrubového typu je ideálnym miestom, kde si môžete vychutnať tradičnú, ale aj modernú gastronómiu. Na prvý pohľad vás zaiste očarí obrovský krb, ktorý je ba priam srdcom reštaurácie. Priestory sa priam núkajú na zorganizovanie slávnostného rodiinného obedu, oslavu vášho jubilea či iného sviatku, alebo vášho veľkého svadobného dňa.

Ubytovacie zariadenie Pension/Apartments Kúria na Táloch sa nachádza v obci Tále, 1,9 km od lyžiarskeho strediska Ski Tále. Ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným súkromným parkoviskom, barom a spoločným lounge. 

Súčasťou všetkých izieb a apartmánov je súkromná kúpeľňa.

V areáli sa nachádza detské ihrisko a tenisové kurty. Počas pobytu u nás sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

U nás si príde na svoje každý milovník dobrého jedla. Zakladáme si na kvalitnej domácej kuchyni ale aj na pestrých,zdravých a nápaditých jedlách.  
 
Sme ideálne miesto pre Vaše rodinné a firemné akcie, kde Vám vieme ponúknuť aj novo vybudovanú kongresovú miestnosť.

Ďalšie v kategórií