Hotel Partizán

Hotel Partizán

NATURE WELLNESS CENTER

HOTEL PARTIZÁN ****  obsadzuje popredné priečky v hodnoteniach hotelových služieb na Slovensku a je známy snahou prekvapiť hostí vždy niečím novým. Či už nás navštívite so svojím tímom na kongresovej akcii, s partnerom počas wellness víkendu alebo si chcete užiť rodinnú dovolenku, našou snahou bude naplniť Vaše očakávania a veríme, že pobyt v našom hoteli bude pre Vás príjemným zážitkom. 

Hotel

Hotel Partizan

V Hoteli Partizán **** nájdete štýlové ubytovanie s výhľadom na prírodu Nízkych Tatier. Vyberte si niektorú z našich izieb, apartmánov alebo mezonetov v duchu: "Hotel v lese, les v hoteli". Niektoré izby a apartmány sú vybavené pamäťovými vankúšmi a matracmi značky OrtoSen. Tematické izby a mezonety sú charakteristické unikátnym dizajnom. Prioritou je pre nás 100% čistota priestorov, pre ktorej zabezpečenie používame germicídne žiariče.

Gastronómia

Hotel Partizan Gastronomia
V Hoteli Partizán **** si príde na svoje každý milovník dobrého a kvalitného jedla. V štýlovej Panorama Restaurant si môžete vybrať zo špecialít domácej i zahraničnej kuchyne a popri tom si vychutnať výhľad na okolitú prírodu Nízkych Tatier.
Pre všetkých gurmánov, ktorí obľubujú špeciality z diviny, husacie alebo kačacie hody, je k dispozícii Lovecká reštaurácia, priamo v areáli hotela. Lobby Bar, umiestnený len niekoľko krokov od recepcie hotela, je vhodný pre vaše obchodné stretnutia a príjemný oddych po namáhavom dni. Hudbu a posedenie pri drinku si vychutnáte v Limbus Bare, ktorý je návštevníkom hotela k dispozícii najmä vo večerných hodinách. Každý, kto obľubuje netradičné miesta a zákutia by určite nemal počas svojho pobytu zabudnúť navštíviť Tálsku Baštu, ktorá patrí k architektonickým skvostom nášho hotela. 

NATURE WELLNESS CENTER

NATURE WELLNESS CENTER
CHRÁM RELAXU PRE POKOJ V DUŠI

Zabudnite na zhon všedných dní a nechajte sa rozmaznávať v Nature Wellness Centre Hotela Partizán****.

Vyskúšajte jedno z najkrajších a najväčších hotelových wellness centier na Slovensku. Vďaka komplexnej ponuke našich služieb na 3 podlažiach a rozsiahlej ploche 2260 m² relaxačného prostredia si užijete priamo v areáli nášho hotela, bazény, sauny, odpočinkové zóny, tvárové a telové ošetrenia, balneoterapie so zábalmi a peelingom. Moderné vybavenie, panoramatické výhľady a vôňa dreva vám poskytnú dokonalý zážitok a vy sa môžete nechať unášať pohľadom na okolité hory, priamo z pohodlia ležadla či vírivky.
 
Pri budovaní nášho wellness centra sme nezabudli ani na tých najmenších, preto si u nás vo Family Saunas užijú wellness aj rodiny s deťmi.

Môžete sa tiež zveriť do rúk nášho wellness tímu v Slnečnom SPA. Skrásniete po tvárových ošetreniach, ozdravíte sa pri telových ošetreniach, balneoterapii a SPA rituáloch. V nových priestoroch SPA & BALNEO & FITNESS nájdete tiež štýlový fitness priestor pre športové aktivity.
Privátne wellness Vám zasa otvorí dvere do wellness raja, ktorý si budete môcť vychutnať len vy.

Pri budovaní nášho wellness centra sme nezabudli ani na tých najmenších, preto si u nás wellness užijú aj rodiny s deťmi.

Nové štýlové Fitness je vybavené moderným zariadeniami TechnoGym.

Dvere do wellness raja len pre Vás - Privátne wellness na Táloch.

ON - LINE rezervácie všetkých služie wellness centra z pohodlia Vášho domova.

NATURE WELLNESS CENTER

Šport & zábava

PONÚKAME JEDINEČNÉ ŠPORTOVÉ  AKTÍVNE VYŽITIE

Hotel Partizán **** ponúka množstvo príležitostí pre aktívny aj pasívny oddych. Záleží preto len na vás, či sa svoj pobyt rozhodnete stráviť v príjemnom prostredí hotela, alebo vás osloví okolitá príroda a rozhodnete sa svoj voľný čas využiť aktívne. V Hoteli Partizán si príde na svoje naozaj každý – či už preferujete nenáročné športové aktivity, alebo zážitky, ktoré vám zdvihnú adrenalín v krvi. Vyberte si zo širokého spektra voľno časových a športových aktivít z ponuky Hotela Partizán a užite si svoj pobyt podľa vašich predstáv.

Ďalšie v kategórií