Drevenica Horehronka

Drevenica Horehronka sa nachádza v obci Závadka nad Hronom. Ide o novopostavenú drevenicu, ktorá bola dokončená v roku 2020 s celkovou kapacitou 9 osôb v štyroch 2-lôžkových izbách (v jednej izbe s možnosťou prístelky).

Charakteristikou drevenice je to, že od výstavby až po dokončenie sme spolupracovali s miestnymi remeselníkmi. Drevenicu dekorujú predmety lokálnych výrobcov. Z toho vyplynul aj názov Horehronka. Našou snahou je propagovať krásny región Horehronie, podporovať miestnych občanov a služby.

 

Prízemie:

Ihneď po vstupe sa ocitnete v priestrannej chodbe s možnosťou odloženia obuvi. Prechodom do interiéru drevenice vás ihneď osloví dominantný kachľový krb. V otvorenom priestore je obývacia časť s TV, jedáleň a kompletne vybavená kuchyňa so špajzou. Na prízemí sa nachádza jedna dvojlôžková spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. V celom objekte je vysokorýchlostné WiFi pripojenie.

Na cestu si nemusíte baliť detskú stoličku, detskú postieľku, detský príbor, vaničku, nočník, detské podbradníky, spoločenské hry,... všetko sme pre Vás pripravili ;-)

 

Poschodie:

Na poschodí vás čaká vybavená herňa pre deti s relaxačnou pohovkou. Nachádzajú sa tu celkom 3 dvojlôžkové spálne, v jednej možnosť prístelky. Nájdete tu aj rozlohou veľkorysú kúpeľňu s vaňou a WC.

 

Exteriér:

V záhrade drevenice sa nachádza altánok so sedením, kotlík, gril, záhradná hojdačka, detský záhradný domček, pieskovisko, hračky, odrážadlá, v zime sánky, boby. Pozemok je oplotený. Parkovanie je možné pred drevenicou 3 miesta.

 

© Drevenica Horehronka