Chata Tále - Dom Horskej služby

Chata Tále - Dom Horskej služby

Chata sa nachádza v pokojnom prostredí Tálov v Bystrej doline, ktorá je v lete východiskovým bodom na Chopok, Chatu gen. M.R. Štefánika a Ďumbier. Počas zimnej sezóny sú v blízkej dostupnosti lyžiarske strediská Jasná, SKI Tále a SKI Mýto pod Ďumbierom.

Ubytovanie

Chata Tále - Dom Horskej služby

Chata ponúka komfortné ubytovanie pre dvojice, partie a rodiny. K dispozícií sú dvojlôžkové izby a rodinné viac spálňové izby s kapacitou 3, 4 a 5 lôžok. Celková kapacita chaty je 45 lôžok v 13tich izbách. Samozrejmosťou každej izby je vlastné sociálne zariadenie, TV, chladnička a rýchlovarná kanvica. Väčšina izieb disponuje aj balkónom. Vítaní sú u nás aj vaši domáci miláčikovia.

V letnej sezóne funguje pri chate aj kemp pre stany a karavany s prípojkou na elektrinu a sociálnym zariadením.

Návštevníci môžu využiť altánok s ohniskom a grilom. Zabaviť sa môžete pri vonkajšom ping-pongu, šípkach, či bedmintone. Nechýba ani detské ihrisko s trampolínou, pieskoviskom a nafukovacím hradom.

© Chata Tále - Dom Horskej služby

Reštaurácia

Reštaurácia

U nás sa nielen najete, ale skutočne si pochutíte. Medzi našich najväčších favoritov patria poctivé Burgre s bio hovädzím mäsom z farmy Turová, šalát s Halloumi syrom z farmy Lavella. V ponuke samozrejme nechýbajú ani overené klasiky ako bryndzové halušky či langoše.

Reštaurácia je otvorená denne od 11:30 do 20:30 aj pre neubytovaných hostí. Bar je otvorený do 22:00. Počas letnej sezóny máme k dispozícií slnečnú terasu.

Radi vám pomôžeme s organizáciou rodinných osláv, jubileí, promócií, menších svadieb či smútočných posedení. Podľa typu sedenia vieme pohostiť až 40 osôb.

Wellness

wellness

Ubytovaní aj neubytovaní hostia môžu nerušene relaxovať v našom novom súkromnom wellness s výhľadom na les. Nájdete tu fínsku saunu, infra saunu, ochladzovaciu kaďu a vírivku. Potrebná je rezervácia vopred.

Ďalšie v kategórií