Chata Bachlač nad Jarabou

Chata pri potoku na samote v lese

Chatu Bachláč nad Jarabou nájdete v blízkosti obce Jarabá, v okrese Brezno. Chata sa nachádza na samote v lese a ponúka tak dokonalý pokoj a oddych od každodenných starostí. V blízkosti tečie potôčik, ktorý poslúži aj na osvieženie či detské hry.

Celoročne je Vám k dispozícii chata s kapacitou pre maximálne 10 osôb. Objekt je vhodný pre nenáročných turistov, ktorí hľadajú únik do prírody bez vymožeností moderného sveta.

Chata disponuje dvomi 3-lôžkovými spálňami, v každej sú umiestnené tri samostatné lôžka. Ako ďalšie prístelky až pre štyri osoby slúžia dva rozkladacie gauče v spoločenskej miestnosti s krbom. V kuchyni nájdete sporák na tuhé palivo, všetky potrebné riady a vybavenie ako aj jedálenské sedenie. V chate nie je k dispozícii kúpeľňa s tečúcou vodou, umyjete sa v blízkom potoku, pri objekte sa nachádza suché WC. V chate sa po zotmení svieti lampášmi. V prípade záujmu je možné po dohode zapožičať elektrocentrálu za príplatok. Je tu aj možnosť, za poplatok, využiť sprchy v blízkom penzióne či objednať si tam niečo dobré pod zub.

Pri chate stojí altánok s ohniskom. V blízkosti sa nachádza lúka, na ktorej sa môžete zahrať rôzne hry, v lete sa osviežite v blízkom potoku. V predsieni objektu si bezpečne odložíte bicykle. Parkovanie je zaistené na pozemku a to pre 4 až 5 áut. K objektu je prístup z hlavnej cesty, ubytovaní hostia dostávajú kľúč od rampy.

Ak chcete počas Vašej dovolenky zažívať najmä pokoj a dýchať čerstvý vzduch, Chata Bachláč nad Jarabou je pre Vás ako stvorená. Tešíme sa na Vás!

Pokiaľ chcete počas Vašej dovolenky zažívať pokoj, dýchať čerstvý vzduch a pri tom s komfortným zariadením navôkol, Chata HLINKA je pre Vás ako stvorená.Tešíme sa na Vás!
 
Neváhajte nás kontaktovať na mailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na tel. č.: 0911 633 119