Zaujíma ťa dianie v regióne a chceš byť jeho súčasťou? Si organizačný typ so zmyslom pre dobrodružstvo, si tiež flexibilný/-á a nevadí ti pracovať počas víkendov, sviatkov, no zároveň nemáš problém komunikovať s turistami a aktívne sa zapájať a reprezentovať región na podujatiach? Baví ťa cestovanie a rád/-a zbieraš nové zručnosti i skúsenosti na rôznych pracovných pozíciách?

Tajuplné bytosti existovali v minulosti v predstavách ľudí ako možná súčasť života. Vyskytovali sa za určitých okolností, v určitom čase a mieste. Kto mohol, tak sa im snažil vyhýbať, prípadne robiť všetko preto, aby sa zamedzilo ich pôsobeniu. Takéto konkrétne udalosti nám zostali zachované prostredníctvom zozbieraných a spísaných rozprávaní, súčasťou ktorých môžete byť aj vy!

Jarné prázdniny sú predo dvermi a spolu s nimi aj plány na ich aktívne prežitie, či dokonca vycestovanie v podobe výletov, pobytov a dovoleniek mimo svoje trvalé bydlisko. Vezmite svojich školákov počas nich na parádne lyžiarske svahy, alebo navštívte pestrú ponuku interiérových aktivít práve na Horehroní. Rezervujte si už teraz posledné ubytovacie kapacity a nechajte sa inšpirovať atraktívnymi tipmi na výlety.

Kontakt

+421 911 633 119       info@horehronie.sk

© 2024, Horehronie.sk
Image
Image
Image

Aktivita realizovaná s finančnou podporou
Ministerstva cestovného ruchu
a športu Slovenskej republiky

Vyhľadávanie