Apartmány Matzo

Apartmány Matzo

Naše ubytovacie zariadenie poskytuje celoročné ubytovanie v troch samostatných apartmánoch a sú ideálnym miestom na skvelú rodinnú dovolenku. Apartmány Matzo sa nachádzajú v obci Mýto pod Ďumbierom, na južnej strane Nízkych Tatier.

Táto oblasť je obľúbená nielen medzi lyžiarmi, ale aj medzi turistami a cyklistami. V regióne sa nachádzajú početné turistické chodníky a rôzne zimné aj letné atrakcie. Ak preferujete bežky, skúste bežkárske trate na Pohanskom alebo Čertovici. Radi hráte golf? Navštívte Golfové ihrisko Gray Bear Tále. Deťom sa určite zapáči Bystrianska jaskyňa, Jaskyňa mŕtvych netopierov, Tarzánia Tále či farma Ajax. Zaujímavá je tiež jazda na Čiernohronskej železnici v Čiernom Balogu, kde sa nachádza aj Lesnícky skanzen Vydrovo. Nevynechajte ani krásny Ľupčiansky hrad či splav Hrona. V tejto lokalite si každý príde na svoje.

Príjemný relax v prírode pre Vás a Vaše ratolesti je u nás zaručený. 

 

Apartmány

Apartmány Ski Telgárt

Na výber máte z troch samostatných apartmánov Nina, Alex a Darka. Nájdete v nich vždy jednu spálňu, kúpeľňu, chodbu a obývaciu miestnosť spojenú s kuchyňou. V Apartmáne Nina a Alex je naviac situovaná i lodžia.

V spálni sa nachádza manželská posteľ a poschodová posteľ (80x180). V obývacej miestnosti sa môžete usadiť na gauči, ktorý má navyše zabudovaný plnohodnotný matrac a v noci slúži ako pohodlná prístelka pre ďalšie dve osoby. Môžete si tu pozrieť obľúbený program v televízii alebo sa začítať do dobrej knihy. V každom apartmáne môžete využívať i plne vybavenú kuchyňu. K dispozícií je keramická varná doska s dvoma varnými zónami, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, toastovač, hriankovač, chladnička s mrazničkou a jedálenské sedenie. Komfort vždy dopĺňa kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaletou, kde máte k dispozícii  osušky a sušič na vlasy.

Radi Vám zapožičiame aj detskú postieľku a detskú jedálenskú stoličku. V celom objekte je zabezpečené bezplatné WiFi pripojenie na internet.

© Apartmány Matzo

Spoločenská miestnosť

Spoločenská miestnosť

Spoločný čas môžete tráviť vo veľkej spoločenskej miestnosti s herňou, ktorá je umiestnená tak, aby hra a vrava detičiek nerušila ostatných oddychujúcich hostí v apartmánoch. Nájdete tu knižky, hračky, šípky a dokonca i stolný futbal. K dispozícii je aj samostatný televízor, kde si deti môžu nerušene pozrieť rozprávku.

Letná záhrada

Letná záhrada

V príjemnom počasí môžete tráviť voľný čas na veľkej záhrade, ktorá hraničí s horským potokom. K posedeniu Vás zláka altánok, kde si môžete vychutnať kávičku alebo dobré jedlo. Posedieť si môžete i pri ohnisku, pri opekaní špekačiek. Využiť môžete aj sadu na varenie guľášu a gril. V teplých mesiacoch sa deti vyšantia na trampolíne, šmýkačke, hojdačke alebo sa zahrajú v detskom záhradnom domčeku či v pieskovisku.

Ďalšie v kategórií