Chalúpka Rozprávkovo

Chalúpka Rozprávkovo

Pozvánka na nezabudnuteľné dni v chalúpke Rozprávkovo

Oáza pokoja a dokonalého relaxu. Tak možno nazvať drevenú chalúpku Rozprávkovo.

Osadená v malebnom prostredí rázovitej dedinky Šumiac je  miestom, kde môžete stráviť príjemné a nezabudnuteľné dni so svojimi blízkymi alebo  priateľmi. Nájdete tu pestré možnosti športových aj poznávacích aktivít, alebo si v pohode môžete užiť sladké leňošenie s výhľadom na majestátnu Kráľovu hoľu a Kráľovu skalu.

Kapacita drevenice je 8 postelí s možnosťou 4 prísteliek. V chalúpke je 1 veľká spoločenská miestnosť zariadená tradičným  nábytkom, kompletne zariadená kuchyňa s keramickou pecou, nová kúpeľňa a 4 prechodové spálne. Návštevníkom je k dispozícii veľký pozemok s trávnatou plochou vhodný na športové aktivity, s možnosťou stanovania. Na pozemku sa nachádza  ohnisko, pieskovisko pre deti, vonkajšie sedenie. K dispozícii je gril a kotlina na prípravu grilovacích či gulášových špecialít. Je to ideálne miesto na rodinné či priateľské stretnutia. Zvierací miláčikovia sú vítaní.

Potrebujete si počas oddychu vybaviť aj neodkladné pracovné záležitosti alebo hľadáte netradičné  miesto pre svoj  home office? V chalúpke je možnosť bezplatného  wifi pripojenia.

Okrem čistého vzduchu a nádhernej prírody Nízkych Tatier  a Muránskej planiny  okolie Šumiaca ponúka v lete mnohé možnosti pešej turistiky a  nachádza sa tu aj množstvo zaujímavých cyklotrás (s možnosťou zapožičania e-bikov). Deťom určite urobíte radosť návštevou sysľoviska pri Muráni, žrebčína na Veľkej Lúke alebo strávite s nimi príjemné chvíle na neďalekom Ranči pod Ostrou skalou. Milovníci zimných športov si prídu na svoje v neďalekých  lyžiarskych strediskách Telgárt a Polomka. Sú pre nich pripravené bežkárske trate a tiež výborné podmienky pre skialpinizmus. Po náročnom dni je možnosť zrelaxovať v blízkom wellness centre na Prednej Hore.

Tešíme sa na Vašu návštevu v každom ročnom období!

Ďalšie v kategórií