Horehronský expres – Vlakom ku zbojníkom

Horehronský expres – Vlakom ku zbojníkom

ZÁŽITKOVÁ TRASA: ZA ZBOJNÍKMI
Brezno - Pohronská Polhora - Zbojská a späť
Historickým vláčikom sa odveziete do zbojníckeho kraja a k vstupnej bráne na Muránsku planinu. Nádherná príroda a povestný salaš Zbojská uspokojí všetky zmysly.

Viac informácii, tipy na výlety a online nákup lístka na Horehronský expres TU.

Registrácia na dopravu zadarmo tourbusom z ubytovacieho zariadenia k Horehronskému expresu TU

Ekologicky, bezpečne a ZADARMO Tourbusom k Horehronskému expresu - Zážitková trasa za ZBOJNÍKMI 

Tourbusom k Horehronskému expresu ZADARMO len pre držiteľov Horehronie Card. (Horehronie Card si môžete zakúpiť vo vybraných ubytovacích zariadenia a turisticko-informačných kancekáriach a centrách v regióne Horehronie výhodne za 2€ alebo online na za 5€ na www.card.horehronie.net )

Zážitková jazda Cyklobusom a Tourbusom je bezplatná doprava z ubytovacieho zariadenia a späť.

Grafikon tourbusu k zážitkovej trase za ZBOJNÍKMI: 

  • 08:30 Tále - Hotel Partizán (aj pre hostí H. Stupka a Golf)
  • 08:33 Tále - Kúria na Táloch, Pinus app. 
  • 08:36 Bystrá, Hotel Bystrá
  • 08:36 Bystrá, penzión Dúhový Pstruh / Grand 
  • 03:38 Bystrá, zástavka kruhový objazd
  • 08:40 Bystrá, Bystrianska jaskyňa (penzión Bystrinka) 
  • 08:42 Mýto pod Ďumbierom - Ajax farma
  • 08:43 Mýto pod Ďumbierom - Mýto, Ski & Fun centrum 
  • 08:45 Mýto pod Ďumbierom - hostinec/Coop jednota
  • 08:46 Mýto pod Ďumbierom - píla (pre penzión Adika)
  • 08:47 Mýto pod Ďumbierom - rázc. (hotel Mýto, Mýtnik)
  • 08:59 BREZNO, Tesco: Parkovisko Futbal. štadión / Aréna

Kapacita tourbusu k Horehronskému expresu je obmedzená preto je potrebná záväzná rezervácia 24 hod. vopred !

Informácie k podujatiu

Dátum 31.08.2019 09:10
Dátum do 31.08.2019 15:45
Kapacita Neobmedzené
Registrovaný 0
Miesto Železničná stanica Brezno
August   2019
Po Ut St Št Pi So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Odporúčané podujatia

Žiadne nasledujúce podujatia

Kontakt

+421 911 633 119       info@horehronie.sk

© 2019, Horehronie.sk
Image
Image
Image
zahorami biele
logo Slovakia travel SK
mdv logo

Vyhľadávanie