Horehronský expres – Vlakom k viaduktom

Horehronský expres – Vlakom k viaduktom

ZÁŽITKOVÁ TRASA: K VIADUKTOM!
Brezno - Červená Skala - Mlynky a späť
Vychutnajte si jazdu historickým vláčikom jednou z najkrajších železničných tratí z Brezna cez Červenú Skalu a Telgárt až do Dediniek a Mlyniek. Spoznajte nevídané lokality Horehronia, unikátne železničné technické pamiatky, čaro kráľovohoľských Nízkych Tatier alebo pôvabné scenérie južnej strany Slovenského raja. Atmosféru vo vlaku bezpochyby zaručí autentický sprievodca, Legendárne buchty - Zbojská, či animačný program, ktorý zabaví aj naučí.

Doplnková doprava: Zo železničnej stanice Červená skala vás do Šumiaca prepravia. Vozidlo bude na vás čakať priamo na stanici.

Viac informácii, tipy na výlety a online nákup lístka na Horehronský expres TU.

Registrácia na dopravu zadarmo tourbusom z ubytovacieho zariadenia k Horehronskému expresu TU

Ekologicky, bezpečne a ZADARMO Tourbusom k Horehronskému expresu - Zážitková trasa k VIADUKTOM 

Tourbusom k Horehronskému expresu ZADARMO len pre držiteľov Horehronie Card. (Horehronie Card si môžete zakúpiť vo vybraných ubytovacích zariadenia a turisticko-informačných kancekáriach a centrách v regióne Horehronie výhodne za 2€ alebo online na za 5€ na www.card.horehronie.net )

Zážitková jazda Cyklobusom a Tourbusom je bezplatná doprava z ubytovacieho zariadenia a späť.

Tourbusom k Horehronskému expresu Zážitková trasa k VIADUKTOM 

Grafikon tourbusu k zážitkovej trase k VIADUKTOM: 

  • 09:00 Tále - Hotel Partizán (aj pre hostí H. Stupka a Golf)
  • 09:03 Tále - Kúria na Táloch, Pinus app. 
  • 09:06 Bystrá, Hotel Bystrá
  • 09:06 Bystrá, penzión Dúhový Pstruh / Grand 
  • 09:08 Bystrá, zástavka kruhový objazd
  • 09:10 Bystrá, Bystrianska jaskyňa (penzión Bystrinka) 
  • 09:12 Mýto pod Ďumbierom - Ajax farma
  • 09:13 Mýto pod Ďumbierom - Mýto, Ski & Fun centrum 
  • 09:15 Mýto pod Ďumbierom - hostinec/Coop jednota
  • 09:16 Mýto pod Ďumbierom - píla (pre penzión Adika)
  • 09:17 Mýto pod Ďumbierom - rázc. (hotel Mýto, Mýtnik)
  • 09:29 BREZNO, Tesco: Parkovisko Futbal. štadión / Aréna

Kapacita tourbusu k Horehronskému expresu je obmedzená preto je potrebná záväzná rezervácia 24 hod. vopred !

Informácie k podujatiu

Dátum 24.08.2019 09:40
Dátum do 24.08.2019 18:00
Kapacita Neobmedzené
Registrovaný 0
Miesto Železničná stanica Brezno
Registrácia na toto podujatie bola ukončená
August   2019
Po Ut St Št Pi So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Odporúčané podujatia

Žiadne nasledujúce podujatia

Kontakt

+421 911 633 119       info@horehronie.sk

© 2019, Horehronie.sk
Image
Image
Image
zahorami biele
logo Slovakia travel SK
mdv logo

Vyhľadávanie