hrnet logo small

Destilátbus (3)

Destilátbus (3)

Za panoramatickými výhľadmi nad Breznom s jedinečnými chuťami regionálnych destilátov. Každý druhý piatok z ubytovacieho zariadenia priamo do destilérky Saber. 

Program:

  • 30 min. výklad degustovaných destilátoch
  • 60 min. degustácia s voľnou zábavou

možnosť nákupu destilátov s 15% zľavou

Cena degustácie: 20 eur / osoba (platba možná vopred v TIC Brezno a TIC Horehronie, na mieste/v autobuse len v hotovosti)

cena zahŕňa ochutnávku 9 druhov destilátov: 

  • Hugan 1265, 
  • Constantin čučoriedkový destilát 52%
  • Constantin višnový destilát 42%
  • Constantin čerešnový destilát 42%
  • Constantin marhuľový destilát 42%
  • Constantin jablkový destilát 42%
  • Constantin slivkový destilát 42%
  • Palantír Smrekovička 40%
  • Palantír Borovička 40%

+ výber údenín a mäsovýh špecialít z vlastnej produkcie

Výlet je možný len pre osoby staršie ako 18 rokov a držiteľov Horehronie Card!

Grafikon "Destilátbusu":

  • 18:30 Tále - Hotel Partizán (aj pre hostí H. Stupka a Golf)                                            
  • 18:33 Tále - Kúria na Táloch, Pinus app.                                                
  • 18:36 Bystrá, Hotel Bystrá                                         
  • 18:36 Bystrá, penzión Dúhový Pstruh / Grand                                 
  • 18:38 Bystrá, zástavka kruhový objazd                                                   
  • 18:40 Bystrá, Bystrianska jaskyňa (penzión Bystrinka)                                                    
  • 18:42 Mýto pod Ďumbierom - Ajax farma                                                           
  • 18:43 Mýto pod Ďumbierom - Mýto, Ski & Fun centrum                                                                
  • 18:45 Mýto pod Ďumbierom - hostinec/Coop jednota                                                  
  • 18:46 Mýto pod Ďumbierom - píla (pre penzión Adika)                                                 
  • 18:47 Mýto pod Ďumbierom - rázc.  (hotel Mýto, Mýtnik)                                                            
  • 18:59 BREZNO, Tesco: Parkovisko Futbal. štadión / Aréna
  • 19:15 BREZNO Lúčky (Saber Distillery)
  • 21:00 predpokladaný odchod autobusu naspäť na ubytovacie zariadenia. 

Rezervácia je nutná min. 24 hodín vopred. 

Upozornenie: Vzhľadom k veľmi ostrej zákrute autobus nedokáže zájsť priamo k degustačnej miestnosti. Posledných 900 metrov cesty je potrebné prejsť pešo! 

Minimálny počet osôb na výlet destilátbusom je 5 osôb, max. je 20 osôb (prípadne podľa aktuálne platných nariadení RÚVZ)

Zmena programu vyhradená!

Informácie k podujatiu

Dátum 30.07.2021 18:30
Dátum do 30.07.2021 22:00
Kapacita 20
Miesto Brezno Lúčky
Júl   2021
Po Ut St Št Pi So Ne
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Kontakt

+421 911 633 119       info@horehronie.sk

© 2021, Horehronie.sk
Image
Image
Image

Vyhľadávanie